Nagu fotolt näha, naudib paarike puhkusel olles teineteise seltskonda ikka nagu armumise esimestel päevadel. Joel ja Laura jagasid sotsiaalmeedias oma jälgijatega üht kuuma suudlust. „Musipildid mulle meeldivad,“ kirjutab Joel.

Ostrat teatas 2022. aasta augustis, et läks oma abikaasast Therese Ostratist lahku. „Kasvatame jätkuvalt ühiselt oma armsat poega, kelle heaolu kaitseks palume mõistvat suhtumist ning meediarahu. Seetõttu on see meie ainuke avalik kommentaar sellel teemal,“ kirjutas mees avalikus pöördumises.

Sama aasta novembris ilmus mehe sotsiaalmeediasse foto sellest, kuidas üks noor näitsik tuntud mehe rinnal lebab ja valget veini trimpab. Selgus, et tegemist on telekokast 20 aastat noorema Laura Lokiga, kes on pärit ja elab samuti Tartus, nagu Ostratki.

Sama aasta detsembris käis Ostrat külas Star FM-i hommikuprogrammis. Juttu tuli ka meedias ilmuvatest pealkirjadest, mida restoraniärimehest avaldatakse. „Ma ei loe uudised ja ma ei julge ennast guugeldada. Sellel kellaajal, kui meie noorte pruutidega ringi liigume, on ajakirjanikud juba nii tahmas ja nad ei suuda fookusseerida,“ rääkis Ostrat naljatledes.