Mõnda aega Eestis eemal viibinud koomik Roger Andre kirjeldab ise, et alustas oma uue tuuri „Järgmine Probleem“ materjali ehitamist Austraalias elades. Kuna tegemist on tema esimese teatrituuriga, siis on ta kokku koondanud oma parimad naljad, et nendega publikut lõbustada. Tegemist on tema teise tuuriga - oma debüüdi tegi Andre „Pärandusepoisi“ soolotunni sõudega.

„Pärast „Pärandusepoiss“ tuuri avanes mul võimalus reisida, näha ja kogeda maailma eri paiku. Taipasin, et vahet pole, kus viibida: probleeme tekib kõikjal. Ma püüan enda rahulikku elu elada ja keegi või miski lihtsalt otsustab teisiti. Mulle aitab! Ma olen järgmine probleem. See on kõige julgem ja otsekohesem materjal, mis ma teinud olen,“ ütleb koomik ja lubab, et kindlasti ei ole tegemist depressiivse sõuga.

Sõu kestab orienteeruvalt kaks tundi ja on sobilik vanusele 16+. Publiku kütab kuumaks koomik Daniel Veinbergs.

Roger Andre on Huumoriklubi koomik, kes on stand-up’iga tegelenud juba üle seitsme aasta ning selle ajaga tõusnud üheks tuntuimaks ja vaadatuimaks Eesti stand-up koomikuks. Aastal 2022 nägi ilmavalgust tema esimene soolotund „Pärandusepoiss“, millega ta tegi kaks tiiru üle Eesti ja samuti andis aastal 2023 veel viis etendust ka Austraalias.

„Pärandusepoiss“ oli Comedy Estonia kõige edukam debüütsoolotund läbi aegade ja enamus etendused olid vaatamata erinevatele COVID piirangutele välja müüdud.

Piletid koomik Roger Andre tuurile „Järgmine Probleem“ on müügil Piletitaskus.