Sõpruse kino juht Ivar Murd sõnas, et kino on välja müünud juba kolm seanssi ning ükski teine film pole nii tuliselt seansse välja müünud. „Kinno helistati ja nõuti pileteid juurde,“ teatas ta.

Lõviosa eelmüügist on toimunud Apollo kinodes, kuhu on ette müüdud ligi 5000 piletit. „Eelmüügi numbrid, mida võiks võrrelda Hollywoodi tippteoste omadega, on ületanud kõik meie ootused,“ mainis Apollo kino programmijuht Triin Sasi.

Kultusfilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“ kauaoodatud täispikk järg toob suurtele ekraanidele vanad tuttavad ja uued seiklused. Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger jpt.

„Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas“ režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo („Kratt“), operaator Jako Krull („Kratt“), monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees („Kratt“), kunstnik Krete Tarkmees („Kratt“). Filmi produtsentideks on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid („Kratt“) ja Rain Rannu („Kratt“)

Filmi tootja ja levitaja on Tallifornia, kelle varasemateks linateosteks on „Vaba raha“, „Ükssarvik“, „Kratt“ ja „Kiik, kirves ja Igavese Armastuse Puu“. Tallifornia filmifondi poolt kaasrahastatud filmide hulka kuuluvad „Viimane vahipost“ ja kung-fu komöödia „Nähtamatu võitlus“.

Filmi valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut ja Kultuurkapital.

„Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas „ alustab kinodes 1. aprillil.