„Ja sa oledki juba üks, mu kallis. Sinu tulek tõi endaga kaasa mingi minu jaoks senikogemata ja täiesti uut tüüpi rõõmu ning energialaengu, mis on saatnud mind terve aasta. Tegelikult sa oledki üks kasvult veel väike, aga olemuselt hiigelsuur rõõmurull. Või siis nagu karupoeg Puhhi õhupall - pole võimalik olla kurb, kui sul on Max,“ kirjutab Piret pojast sünnipäeva puhul.

Piret Järvis-Milder ja Max

Kurb kogemus tegi tugevamaks

Täna on Piret kahe väikese lapse – Milli ja Maxi – ema. Esimese raseduse katkemine pani teda aga elule teistmoodi vaatama. „Kõige suurem õppetund on see, et miski siin maailmas pole iseenesestmõistetav. Sa võid ju tahta, aga kõik ei lähe alati nii nagu sa tahad,“ tõdes Piret Tervis Plussile antud intervjuus.

„Ma olin just abiellunud ja rasedaks jäänud. Kõik läks nii nagu raamatutes kirjas. See unistus läks kildudeks, kui minu esimene rasedus katkes. See oli hästi õpetlik ja raske periood,“ räägib Piret saates värin hääles.

Isegi kui tol raskel hetkel mingid illusioonid purunesid, siis on Piret endiselt suur unistaja: „Tahaksin säilitada noore unistaja julguse. Unistused ongi inimese elus käivitavaks jõuks. Kui sa tahad õnnelikku elu elada, siis peab olema unistusi ja julgust nende poole kogu aeg püüelda.“