OLLIE käis Cats Help’i kassitoas Nõmmel kassidega aega veetmas ja andis neile ka privaatkontserdi. „Ise lähen kindlasti veel, sest mega südantsoojendav oli nendega aega veeta,“ ütleb rokkar.

OLLIE on esimest korda nomineeritud Kroonika Meelelahutusauhindadel, kelle poolt saab hääletada aasta artisti kategoorias. Kui rokkar enda Kroonika Meelelahutusauhindade nominatsioonist kuulis, oli tema esimene reaktsioon täiesti tahtmatult aus: „Seksikas mees ei olegi?“

Paar sekundit hiljem jätkas rokkar öeldes, et on Kroonika nominatsiooni eest muidugi tänulik: „Aasta artisti kategoorias on alati tore enda nime näha. Järelikult see, mis ma teen, meeldib teile ka ja see on kõige parem „auhind“.“

Siiski pole ta maha matnud mõtet, et ühel aastal võiks ta kullatud muna saada ka mõnes teises kategoorias. „Seksikuse nimel teen siis rohkem tööd. Lähen täna õhtul kohe jõusaali muskleid pumpama, ehk saab maikuuks seksikamaks,“ lisas ta naerdes.

Rokkaril on 26. aprillil tulemas „Täiesti sõge kontsert“ Helitehases. Lisaks OLLIE bändile astub sel õhtul teiste seas laval üles ka tantsumuusika duo Púr Múdd. Kontserti järelpidu juhib sealsamas legendaarne DJ ja raadiohääl Andi Raig. Pileteid saab osta Piletitaskust!