Muuhulgas kogus „Tulnukas 2“ avanädalavahetusega Eesti kinodes rohkem vaatajaid kui „Barbie“ ja „Oppenheimer“ kokku. Lisaks toimusid kaks seanssi ka Soomes, mis läksid täissaalidele. „Rets!“ kommenteeris filmi režissöör Rasmus Merivoo pressiteate vahendusel.

Hetkel on avanädalavahetuse rekord Christopher Nolani filmi „Teneti“ käes, mis esilinastus Eesti kinodes 2020. aastal 26. augusti esimestel minutitel. Viie päevaga kogus film üle 53 000 vaataja ning 377 046 eurot kassatulu. Sellega lükkas Christoper Nolani linateos avanädalavahetuse arvestuses teisele kohale Tanel Toomi „Tõe ja õiguse“, mis kogus esimeste päevadega 51 239 vaatamist ning 303 031 eurot kassatulu.

Varem mainitud „Barbie“ film kogus 2023. aasta suvel avanädalavahetusega 30 256 külastust ja „Oppenheimer“ 13 118 külastust.

Kosmoseodüsseiaga ühele poole jõudnud Valdis on tagasi alevis. Labidalöök on Valdise peast pühitud ja ta mäletab kõike! Märt, Ott ja terve alev on aga 20 aastaga kõvasti muutunud ja mäletamisest pole kasu. Egas midagi, poisid peavad jälle Valdisele elu näitama.

Kultusfilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“ kauaoodatud täispikk järg toob suurtele ekraanidele vanad tuttavad ja uued seiklused. Äsja avalikustati filmi plakat ja ametlik Tulnuka veebileht. „Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas“ jõuab kinodesse üle Eesti 1. aprillil.

Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger jpt.

„Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas“ režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo („Kratt“), operaator Jako Krull („Kratt“), monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees („Kratt“), kunstnik Krete Tarkmees („Kratt“). Filmi produtsentideks on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid („Kratt“) ja Rain Rannu („Kratt“).