Ingeri ja Karmeni võimalikust suhtest kirjutas Kroonika esimest korda juba möödunud aastal, kui nad jäid Eesti Laulu finaalis kaamerasilmade ette. Pärast seda ei soovinud Inger kinnitada, et tegemist on tema pruudiga. Taasiseseisvumispäeval väisasid noored koos ka presidendi vastuvõttu, kuid seal paljastas Inger Kroonikale, et tegelikult on tegemist tema abilisega.

„Karmen on minu enda tiimist. Ta teeb sotsiaalmeediat. Väga hea sõber ja inimene mulle. Kuna alati on vaja kajastada asju, siis mul on inimene olemas selleks,“ ütles Inger toona.

Eelmise aasta oktoobris postitas lauljatar oma Instagrami armsa foto Karmeniga, kus Karmen talt ümbert kinni hoiab, jättes mulje, justkui nad siiski oleksid paar. Nende ühise portreefoto pealkirja kaunistas üks punane süda.

Värskes Facebooki postituses, kus Inger ja Karmen ühist üürikorterit Tallinnasse otsivad, nimetab Inger kaunitari aga oma kaaslaseks, kinnitades, et nad on paar.

„Oleme supertoredad üürilised, mega aktiivsed, aga vaiksed ja hoiame korda. Inger laulab ja teeb muusikat ning Karmen genereerib maailma kõige ägedamaid sotsiaalmeedia ideid ja tantsib,“ seisab postituse pealkirjas. „Soovime leida kohta, mis oleks pikemaks ajaks meie kodu.“

Noored lisavad, et ideaalis võiks üürikorteri omanik lubada ka lemmiklooma omamist, sest võibolla on neil tulevikus plaan endalegi üks soetada.

Ingeri väljavalitu Karmen King on noor sisulooja, kes loob muuhulgas ka Sony Music Balticsile meelelahutuslikke videosid.

Jaga
Kommentaarid