Uus singel annab maitse suhu, mida meeste ühisplaadilt oodata on! Oma kõrvaga saab koostöö vilju kuulda 31. mail Kultuurikatlas.

Rekordilise häälteenamusega Eesti Laulu võitnud koosluse turbofolk album „kannatused ehk külakiigel pole stopperit“ ilmub vahetult enne Malmösse Eurovisiooni lõppvõistlusele sõitu, 26. aprillil.

5MIINUST x Puuluup „kannatused ehk külakiigel pole stopperit“ albumilt leiab 13 rada, millest 3 on lühikesed ja üks on kõikvõimalikke rekordeid purustav Eesti Laulu võidulugu „(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi“.

Kauamängiv on otsast lõpuni 5MIINUSE ja Puuluubi ühislooming ning tervikuks produtseeris albumi räpparite viimase EP eest vastutanud Rootsi-Saksa produtsent Kim W.

5MIINUST liikme koera sõnutsi oli ühislabumi tegemine täielik rõõm: „Hoopis teistsugune muusika, kui ükski teine muusika, mida varem teinud oleme. „Vana viisminni“ hoogne energia, koos paukuva trummi ja müriseva bassiga, on nauditava kerguse ja kiirusega pakitud Puuluubi hiiu kandle erikõlaliste meloodiate, Marko varieeruva ja äärmiselt põneva tämbrikasutuse ning Ramo inglihäälsete harmooniate vahele. Teemad krutskilised (sai siuke... maalähedane poolenisti), huumor ühine ja tulemus midagi täiesti värsket.“