UMKl ühise hitiga „Vox Populi“ kolmanda koha saavutanud nublu ja Eesti juurtega Mikael Gabriel jätkavad muusikalist koostööd täna ilmunud uue singliga „Yao Ming“. Tempokas lugu esitleb tandemi uut muusikalist külge, tuues välja leidlikud sõnad nii eesti, soome kui ka inglise keeles.Nagu nimigi ütleb, on „Yao Mingi“ singel inspireeritud Hiina korvpallilegendist, kelle pea on erakordse pikkuse tõttu pilvedes. Singli mänguline keel viitab artistide kiirele elutempole.

Mikael Gabriel võtab uue ühistöö kokku: „Lühidalt öeldes ütleksin, et „Yao Mingil“ on garanteeritud MGN kvaliteedimärk ja see ei jäta kedagi külmaks. Hea tunne on avaldada suvisemat muusikat, mis toob meie ühisprojekti täiesti uue mõõtme.“

„Yao Mingile“ valmis koostöös Visit Tartuga suurejooneline muusikavideo, mis võtab vaid mõne minutiga kokku kunstiröövist alguse saanud ja tervet universumit hõlmava põgenemisloo.

Soome ühe edukaima kodumaise artisti Mikael Gabrieli ja Eesti suurima artisti nublu koostöö sai alguse juba 2020. aastal, üle 10 miljonit striimitud hitiga „Universum“. Ühise projekti kaudu on duo välja andnud kokku neli lugu.