FOTOD | Juubelituurile pandi uhke punkt! Vaata, kes saabusid 2 Quick Starti väljamüüdud kontserdile ERMi
(4)2 Quick Starti juubelituuri raames toimus kolm kontserti: Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Juubelituuri otsad tehti lahti 13. aprillil Tallinnas ning pandi punkt 27. aprilli õhtul Tartus.
„Möödunud aasta lõpus toimunud ülimenuka juubelisündmuse jätkuna külastab 2 Quick Start aprillikuus erikontsertidega kolme Eestimaa linna, et tähistada veelkord koos sõpradega 30. tegutsemisaastat. 2 Quick Starti esimesest kontserdist ööklubis Piraat ja sellele järgnenud tuurist on möödunud 30 aastat,“ tutvustab bänd kontserttuuri.
2 Quick Start on nende aastate jooksul esinenud suurtel lauluväljakutel ja staadionitel, andnud lugematu arvu kontserte kultuurimajades ja ööklubides ning nautinud väiksemaid ja intiimsemaid esinemispaiku.
Tuur „Kolm korda veel!“ toob publikuni 2 Quick Starti loomingu läbi kolme aastakümne, legendaarsed hittlood 90ndate algusest kuni uute lauludeni.