Sten-Erik Jantson otsustas tuhast üles äratada eestlaste ühe lemmik festivali Õllesummer. „See oli ka tegelikult päris mitu aastat laual. Brändi omanikul Riho Rõõmusel olid erinevad soovid ja mõtted, aga eelmise aasta sügisel jõudsime alles konsensusele ja lõpuks diilile. Ma võtsin kümneks aastaks Õllesummeri kaubamärgi Riholt rendile võimalusega see hiljem endale välja osta,“ selgitas Jantson Õhtulehele antud intervjuus.

Jantson usub enda sõnul vääramatult selle edusse. „See viis aastat, mis Õllesummer pausil oli, oli hea näide, et sellist suurt ühist rahvafestivali asemele ei tekkinud. Meeletu publikuhuvi ja piletimüük, mille me ilma ühtegi artisti välja kuulutamata saavutasime, näitas samuti, et rahvas vajab ägedat festivali. Usun, et Õllesummer, mis on ise juba nii tugev bränd ja tähistab lisaks sel aasta ka oma 30. juubelit, on miski, mida tasub ellu äratada.“

3.-6. juulini Tallinna Lauluväljakul toimuv Eesti suurim festival Õllesummer.

„Oleme töötanud kõvasti, et õigustada festivali sloganit „Kõik on kohal!“ - seda nii esinejate kui loodetavasti ka külastajate poole pealt,“ ütles märtsis Õllesummeri peakorraldaja Sten-Erik Jantson. „Festivalimelu täiustamiseks töötame lisaprogrammide ja meelelahutustegevustega - seda kõike selleks, et Õllesummerist saaks parim suurüritus regioonis,“ lisas Jantson.

Festivali seitse lava toovad neljaks päevaks kokku nii tuntud välisesinejad kui Eesti huvitavaimad tippmuusikud. Toome välja nelja suurema lava esinejad, mille nimekiri täieneb peagi veel.

Kolmapäev, 3. juuli:

Scooter (GER), Karl Killing, Grete Paia x Pürr Müdd, Tanel Padar, Põhja-Tallinn, Estonian Voices, James Werts jpt.

Neljapäev, 4. juuli:

Loboda (UKR), Terminaator, Bedwetters, Genka & Paul Oja, Curly Strings, Suured Tüdrukud jpt.

Reede, 5. juuli:

Brainstorm (LAT), Tommy Cash, Ines, Koit Toome, Shanon, Tuberkuloited, Maarja-Liis Ilus, Estonian Funk Embassy jpt.

Laupäev, 6. juuli:

Smokie (UK), Anne Veski, 2 Quick Start, Trad.Attack!, Smilers, Rita Ray, Aleksandra Veldi, Sarah Murray jpt.

Kokku on festivalil seitse erinevat lava: pealava, Saku lava, Pringles lava, Nautimuse Jazzi lava, Eesti lava, Rocki lava ja Lasteala. Rocki lava programmi eest vastutab Eesti Muusikaauhindade peakorraldaja ja Eesti Raskemuusika Liidu juht Danel Pandre. Esinejate nimekiri täieneb juba õige pea.