Tartu 2024 kultuurisaadikud meenutavad esimest armastust oma vaatenurgast. Kuigi Hanna-Liina armulugu jätkus pikki aastaid distantsilt, oli see siiski kuum.

„Me mõistsime, et nüüd on see armastus meile peale lennanud vahetult peale 12. klassi lõpetamist. Sügisel pidin ma lendama ära, Ameerikasse ülikooli. Armastus kestis selles soojas suves paar kuud, aga sealt edasi ta kestis see veel pikki aastaid ainult distantsilt.“ Vaata videost lähemalt!

Tartus toimub 18. mail suur kontsertetendus „Suudlev Tartu“, kus astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid. Teiste seas astuvad üles Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV ja kogu päeva kajastust saab järgida Kroonika veebist.