„Otsus tuua „MasterChefi“ saatesse armastatud Eesti avaliku elu tegelased, sai alguse tegelikult sellest, et kuna saade on ülimalt populaarne, tahtsid mitmed tuntud inimesed ise saatesse tulla. Ja muidugi me otsustasime, et teeme selle ära,“ rääkis saate peaprodutsent Kaupo Karelson.

Produtsendi sõnul järgib hooaeg varasematele hooaegadele omast formaati, kus osalised peavad näitama ja ühtlasi tõestama oma söögitegemise oskuseid erinevates väljakutsetes. „Televaatajatel on harukordne võimalus näha armastatud inimesi väljaspool nende tavapärast konteksti ja elada staaride pingelisele mõõduvõtmisele kaasa,“ lisas Karelson.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna juht Birjo Kiik kinnitas, et „MasterChef Eesti“ on kujunenud Inspira kõige vaadatumaks saateks ning pälvinud ka Eesti filmi- ja teleauhindade (EFTA) galal parima meelelahutussaate auhinna. „Uus ja eriline hooaeg saab olema meie televaatajatele tõeline maiuspala,“ märkis Kiik.

Armastatud kokk Imre Kose naaseb teleekraanile

Tuleval hooajal muutub „MasterChefi“ kohtunike koosseis ning Orm Oja ja Õie Pritsoni kõrval hakkab võistlejaid hindama Eesti esimesi telekokkasid ja oma ala vaieldamatuid proffe Imre Kose, kelle panus Eesti kulinaariamaailma on Karelsoni sõnul tohutu. „Imre Kose on tõeline kuulsuste kokk, kes teab täpselt, kuidas vägesid juhatada köögis ka siis, kui seal on tuntud avaliku elu tegelased,“ rääkis produtsent.

Sarnaselt varasematele hooaegadele võistlevad 12 tuntud Eesti inimest 10 000 eurose auhinna ja ihaldusväärse „MasterChef Eesti“ tiitli nimel.

„MasterChef Eesti: kuulsused köögis“ jõuab Telia Inspira kanali vahendusel vaatajateni sügisel.