Nädala alguses väisas Eestit Soome uus president Alexander Stubb, tema auks korraldati Tallinna kruiisisadamas pidulik õhtusöök, kuhu oli kutsutud ka nublu.

Ise nublu poliitikasse minna ei kavatse. „Ma vast olen poliitika jaoks selline liiga ebastabiilne. Riigimeestel peaks olema kannatlikkust ja stabiilsust, mida mul ei ole kunagi olnud,“ tunnistab ta.

Sel kolmapäeval teatas nublu, et peagi näeb ilmavalgust tema uus album. „Olen püüdnud albumit kokku panna nüüdseks peaaegu kaks aastat. Katsed ja eksimused, lugematu arv stuudiosessioone, pikad õhtud, mil olen püüdnud kirjutada midagi tähendusrikast ja liiga palju demosid, mida üles loendada. Rõõm on öelda, et olen peaaegu kohal,“ kirjutas nublu toona oma Instagrami kontole tehtud postituses.

Uue albumi annab ta välja koostöös plaadifirmaga Island Records Finland. „Ma olen valmis välja andma oma uue albumi 2024. aastal. Igavesti tänulik võimaluse eest töötada koos Island Recordsi kollektiiviga ja kõigi talentidega, kellega nad üle maailma koostööd teevad. Eestist maailmasse!“ sõnas muusik oma postituses.