Armastatud Itaalia muusikat toovad linnuse hoovi sel korral Ricchi e Poveri, Riccardo Fogli, Piero Mazzocchetti ja Canzoniere Grecanico Salentino.

Peaesinejaks on Ricchi E Poveri. Kooslus moodustati aastal 1967 Itaalias Genovas. Bändi edu valemiks sai Itaalia meloodilise popmuusika ja USA tuntumatelt bändidelt saadud inspiratsiooni segamine. Kooslus võitis 1985. aastal Sanremo muusikafestivali ning esines Eurovisioni lauluvõistlusel.

Itaalia ballaade ja poplaule esitab piiskopilinnuses ka Riccardo Fogli. Aastal 1982 astus artist Sanremo muusikafestivali üles lauluga „Storie di Tutti i Giorni“. Fogli on tänaseks avaldanud üle 30 albumi ja tema tuntumate hittide hulka kuuluvad „Ti Amo Pero“, „Compagnia“ ja „Il Segreto del Tempo“.

Romantilise õhtu jooksul saab veel kuulda Itaalia lauljat ja tenorit Piero Mazzocchettit. Oma karjäärile pani mees aluse Saksamaal, kui jäi kõrva Müncheni Bayerni endistele mängijatele, kes teda sponsoreerima hakkasid. Pärast Universal Musicuga lepingu sõlmimist tuuritas mees mööda Saksamaad ning jõudis lõpuks ka kodumaale Itaaliasse.

Nagu fotodelt näha, siis ilmataat päikesega helde polnud. Muusikasõbrad aga ei lase vihmahoogudest end häirida.