HÜPPAB RÕÕMUST Alati särav ja särtsakas naudingutekoolitaja Epp Kärsin nautis Stingi pakutud muusikaelamust täiel rinnal. Epu lemmiklugu on „Fields of Gold“. „Sting meeldis - väga hea hääl endiselt!“ kiidab Epp.

SAI VÕIMSA ELAMUSE Endine kiiruisutaja Saskia Alusalu külastas kontserti ema Sirjega, kuid pildile jäi Happy Aging Clinic asutaja Siret Liivamäega. „Sting oli võimas! Ta mitte ainult ei musitseerinud uskumatult, vaid nägi ka oma vanuse kohta väga hea välja. Tema mängu energiat arvestades võib loota, et tal õnnestub meie meelt lahutada veel paar aastakümmet. Tuleb tõdeda, et kui inimesed teevad seda, mida nad armastavad, siis nad ilmselt säilivad paremini. Ürituse korraldus oli samuti tasemel, kõik toimis sujuvalt ja tõrgeteta. Toimumiskoht, toitlustus ja kõik sinna juurde kuuluv oli suurepäraselt loodud mõnusa õhtu nautimiseks,“ kiidab Saskia.
JÄID RAHULE Näitleja Inga Lungele ja tema muusikust abikaasale Toomas Lungele meeldis Sting väga. „Muusikaliselt oli väga nauditav kontsert, ilma liigsete šõuelementideta. Stingi energia ja kohalolu oli hästi ilus. Väga ilus kontsert, ilus ilm, meeletult palju rahvast. Vägev, et meil Tartus selline kontsert toimus!“ jagab näitlejanna Inga Lunge kontserdimuljeid. Kontserdijärgsel hommikul läks Inga juba kell kuus Emajõele koha püüdma.
LAULJATAR Getter Jaani oma ema Katre Jaaniga. „Kuulda Stingi lugusid lives ja laulda neid koos rahvaga kaasa, andis hästi ilusa emotsiooni. Kontserdil oli palju erilisi elemente, mis tegid selle tõeliselt meeldejäävaks,“ räägib Getter.
TARTU LINNAPEA Urmas Klaas abikaasa Maris Klaasiga. Urmas rõõmustab, et kultuuripealinn kihab rahvast ja on toredatest sündmustest tulvil. „Stingi kontsert oli elamus – muusika ja esineja olid üle šõu. Meenutama jääme Stingi jätkuvalt heas vormis häält, siirast ja suursuguselt lihtsat laval olekut,“ sõnab linnapea.

Jaga
Kommentaarid