Pealtnägijate sõnul veetis Markus intiimses õhkkonnas aega tundmatu naise seltsis. Kuid kui Sandra sündmuskohale saabus, lahkus Markus kaaslase juurest järsku liitus Sandra seltskonnaga. Ümberolijad kirjeldavad, et meeleolu oli metsik ning Markus ja Sandra kallistasid üksteist üsna avalikult. See ei ole esimene kord, kui Markus baaris viibides tähelepanu pälvib.

Juba 2022. aastal, kui ta oli veel abielus Sanna Mariniga, avaldas Seiska pildid Markusest tundmatu blondiini seltsis.

Sanna Marin ise viibis sel ajal Ukrainas, olles sõjakoleduste tunnistajaks.

Seiska võttis ühendust Sandra Bayga, et saada kommentaare tema varahommikuse peo kohta Markus Räikköneniga. Sandra kinnitas, et Markus tellis talle jooke: „Ta oli tõeline härrasmees, nagu ma mäletan, ostis ta mulle isegi paar erinevat jooki.“

Seiska toimetus küsis Sandra käest ka nende kallistuste kohta, mida pealtnägijad olid märganud ja mida kinnitasid ka fotod. „Ahaa... okei. Minu mäletamist mööda oli päris äge,“ itsitas Sandra.

Kui küsiti, kuidas õhtu lõppes, jäi Sandra napisõnaliseks. „Mul pole praegu rohkem midagi kommenteerida,“ sõnas ta ja soovis head päeva jätku.

Sanna Marin ja Räikkönen olid koos alates 18. eluaastast ning nad abiellusid 1. augustil 2020. aastal, kuid paar teatas lahutusest möödunud suvel ning lahutusprotsess lõppes alles selle aasta jaanuaris. Sanna ja Markus jagavad ühist tütart Emmat, ​​kes sündis 2018. aastal.