„Klubi Paradiis“ vallutas Eesti rahva südamed juba 2004. aastal ning seda esitas tüdrukutebänd Dynamint. Loo autoriks oli Fred Sonne ning produtsendiks Vahur Valgmaa.

Nüüd, 20 aastat hiljem, on ilmunud sellest kunagi armastatud hitist uus versioon. Loo esitajateks on Beatrice ja Desiree. Produtsendiks jätkuvalt Vahur Valgmaa ning sõnu mudisid Desiree Mumm, Lisella Beatrice Kirjutaja ja Silver Orissaar.

Beatrice tunnistas, et loo tegemine on olnud tema unistus juba pikka aega. „Selle loo tegemine on olnud alati mul väike salasoov, sest väiksena ei möödunud õhtutki, kui see lugu mul kodus ei käinud ja mina oma vanematele seda ei demonstreerinud nii, et siuke väike 90ndate pisik on mul juba väiksest saadik sees olnud. Loo idee sündis mul tegelikult juba eelmise aasta alguses, kuid siis ei jõudnud kuidagi teostuseni,“ ütles Beatrice.

„Selle aasta alguses võtsin aga uuesti kätte ja hakkasime koos Vahur Valgmaaga vaikselt asju ajama, et saada luba lugu uueskuues teha ning sellel suvel välja anda. Üllatavalt kiiresti sujusid kõik asjad ning siis torgatas pähe mõte teha seda koos Desiree Mummiga, sest olin teda äsja näinud „Maskis Laulja“ saates ja väga meeldisid kõik tema esitused ja ühtlasi on see minu esimene ühisprojekt naislauljaga,“ lisas ta.

Beatrice tunnistas, et esiti ei julgenudki ta ise Desireega ühendust võtta. „Alguses tegelikult kui aus olla, siis ma talle ise kirjutada ei julgenud loo sooviga, ma isegi ei tea miks, vaid seda tegi minu eest Silver (AG). Minu suureks rõõmuks oli Desiree kohe nõus ning peale seda sujus kõik väga kiiresti ja saime video kuupäeva paika,“ ütles Beatrice.

Beatrice tunnistas, et jäi lõpptulemusega rahule. „Mu meelest kogu lõpp-produkt tuli välja super äge ning vana versioon justkui uuesti elluäratatud sellises mõnusas vürtsikas kastmes,“ sõnas ta.

Desiree sõnutsi on ta mitu aastat soovinud suvelugu teha, kuid polnud seni selleni jõudnud ning kui pakkumine tuli, võttis ta selle peatselt ka vastu. „Suvelugusid ilmub igal aastal päris palju ja lati alt ma läbi joosta ei tahtnud. Kuna ma ei tundnud, et mul oleks piisavalt hea lugu varasemalt olnud, see oli ka üks põhjustest, miks ma enne tänast suvepoppi avaldanud ei olnud. Kui aga selle pakkumise sain, siis mõtlesin, et tegu oli tõesti 20 aastat tagasi tõesti väga menuka hitiga ning miks mitte proovida sellele loole uus hingamine anda,“ ütles Desiree.

Protsessi kommenteeris ka loo produtsent Vahur Valgmaa. „Visioon oli üks peaaegu unustatud, kuid siiski paljude inimeste südamesse jäänud nullindate klubihitt uude kuude valada. Võtsime inspiratsiooniks ka originaalvideo ning jäljendasime humoristlikult algset koreograafiat. Lõpptulemus tuli suvine ja hoogne, mis oli ka eesmärk,“ ütles produtsent Vahur Valgmaa.

Ta lisas, et lauljad said samuti oma ülesandega kenasti hakkama. „Beatrice ja Desiree läksid oma rollidesse väga hästi sisse ning tegid nii vokaalselt kui visuaalselt asja väga mõnusalt ära,“ lisas ta.