Veidi vähem kui 20 aastat tagasi sai kogu Eesti Valdise käest labidaga pähe. Nüüd on kosmosest tagasi saadetud Valdis naasnud oma kodukülla Muusallu. Rullnoka mälestused vabast maast on asendunud roheenergia, vaktsiinide, sooneutraalsuse ja naiste võimuga. Pole hullu, poisid näitavad talle kuidas elu käib ja koos labidahoopidega tuuakse mõistus tagasi.

‌1. aprillil esilinastunud „Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas“ on nüüdseks Eesti kinodes kogunud üle 100 000 vaataja, olles sel aastal esimene film, mis on selle maagilise piiri ületanud.

Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger ja paljud teised.

„Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas“ režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo („Kratt“), operaator Jako Krull („Kratt“), monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees („Kratt“), kunstnik Krete Tarkmees („Kratt“). Filmi produtsentideks on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid („Kratt“) ja Rain Rannu („Kratt“).