Uudis tuli avalikuks Dario G ametliku Instagrami lehe kaudu, kuhu ilmus südamlik postitus kurvast uudisest: „Teatame suure kurbusega, et täna lahkus palavalt armastatud Paul Spencer. Ta oli lõpuni positiivne, kuid see oli üks lahing, mida ta enam pidada ei suutnud. Ta jätab paljudele inimestele maha imelise muusikalise pärandi ja palju rõõmsaid mälestusi. Teda jäävad kahjuks igatsema kõik, kes teda armastasid. Sära eredalt, meie suur täht!“

Uudist kinnitas ka Retrobesti korraldustiim. kes edastasid endapoolse kommentaari sotsiaalmeedia vahendusel: „Paul oli südamlik ja lahe tüüp“ - nii soovitas teda meile kunagise suurfestivali Pühajärve Beach Party korraldaja. Paul ise oli tema esindaja sõnul Retrobestil esinemisest vaimustuses ja ootas seda väga. Nüüd jääb meile tema muusika,“ seisab Facebooki tehtud postituses, kus selgitatakse, et juba enne surmauudise saabumist oli Dario G esinemine raske haiguse tōttu lükatud järgmisesse aastasse.

Dario G oli kolmeliikmeline Inglise tantumuusika trio, kes on enimtuntud 1997 avaldatud hittlooga „Sunchyme“. Antud looga saavutati UK singlitabeli kõrge teine koht. Kollektiivi kolmas singel „Voices“ aastal 2000 oli ka filmis „The Beach“. 2010 salvestas Dario G ka näiteks loo „Game On“ koos räppar Pitbulliga, mis oli FIFA 2010 maailmakarika soundtrack.

Dario G austuseks mängitakse 28.juunil Retrobesti Rannalaval 30 minutit järjest Dario G loomingut.