„See lugu sündis ühest pühapäevasest sessioonist, mida me ei olnud algselt üldse planeerinud,“ kirjeldab loo saamislugu üks autoritest Gold Spectacles. „Olid olnud mõned ilusad päikselised päevad ja juba jälle hakkas sadama. Sellega seoses tekkis meil eesmärk leida kuidagigi väljapääs sellest lõppematust talvest ning niimoodi päikesest unistades jõudsimegi looni „Tan Lines.““ UK barokk-popp duo Gold Spectaclesi moodustavad Robb Whiteman ja Amie Pendarves, kellega on Andres Kõpper, artistinimega NOËP, varasemalt välja andnud ka oma debüütalbumi nimiloo „No Man Is an Island“.

„Kui maikuu esimesed päikselised päevad olid saabunud, oli mulle selge, et ma ei saa juba olemasolevaid uusi lugusid välja anda. Talv oli lihtsalt olnud nii pikk ja pime, et kõik hiljuti kirjutatud laulud olid kuidagi jube talvised,“ lausub loo üks autoritest NOËP. Sellegipoolest andsid esimesed soojad ilmad inspiratsiooni ja uus lugu hakkas ilmet võtma.

„Loo autoriteks olen mina, Robb, Amie ja nende kaks koera Eva ja Bonnie. Ilmselgelt kaks viimast on süüdi selles, et see lugu nii hästi välja kukkus, kuna need kutsud on olnud alati ruumis, kui me üheskoos muusikat oleme kirjutanud,“ kirjeldab NOËP.

Lisaks kontsertidele Eestis annab NOËP see aasta kontserte ka eri Euroopa linnades:

3. augustil Y Not Festivalil Inglismaal

12. septembril Frankfurdis Mainzis

20.-24. novembril Inglismaal. Esitleb Scruff of the Neck

26.-28. novembril Saksamaal. Esitleb Selective Artists