Ajakirjaga Entertainment Weekly kõneldes jagas sarja „The Gentleman“ staar lugu sellest, kuidas ta oli ülikoolis õppimise ajal käinud ühel kaunil kohtingul. Kuna mõlema osapoole vaheline tõmme oli tuntav, siis liiguti õhtu „ametliku“ osa järel edasi James’i koju. Mees ei varja, et kohting jätkus linade vahel ning tegemist oli toreda õhtuga.

Järgmisel hommikul ärgates suundus tulevane filmistaar vannituppa, kus ootas teda ees haisev üllatus. Nimelt oli tema kohtingukaaslane tühjendanud sooli mitte vetsupotti, vaid vanni. James nimetas teda ees oodanud väljaheidet „väikeseks junniks“.

„Ma arvasin, et kohting läks päris hästi. Me lõbutsesime natuke ning nautisime õhtut, sest me olime noored, rumalad ja täis elurõõmu. Hommikul, mil ta minu juurest lahkus, oli ta jätnud mulle üllatuse vanni. Seal ootas ees väike junn,“ sõnas staar.

Tegemist pole ainsa korraga, mil James on pidanud tegelema teiste inimeste väljaheidetega. Alles mõned päevad tagasi tunnistas ta Kelly Clarksoni jutusaates üles, et teda on visatud pudelitäie uriiniga. „Ma mängisin bändides, sest ma soovisin karjääri alguses saada rokkstaariks. Ma andsin umbes sada kontserti,“ meenutas ta teekonda muusikamaailmas, kuid tunnistas, et enamik neist ansamblitest olid kohutavad.

Ühel neist kontsertidest otsustas publikus olnud inimene, et viskab Jamesi suunal pudelitäie uriini. „Siis ma sain aru, et äkki ma peaks midagi muud proovima oma karjääriga teha,“ meenutas nüüdne filmistaar jutusaates.