29-aastane Censori käis kuulsuste lemmikkohas Gigi Paris ja kandis vaid trakse, mis vaevu katsid tema keha ülemist osa. Tema ühevärviline riietus sisaldas ka sobiva värvusega kapripükse ja massiivseid kontsakingi. Lisaks demonstreeris ta endiselt oma uut roosat soengut.

Bianca Censori

Censori esitles oma lokkis roosat bob-soengut esimest korda Prantsusmaal koos Kanye Westiga kolmapäeval. Talle omaselt jättis Censori väga vähe ruumi meie kujutlusvõimele. Sellel väljaskäigul kandis ta läbipaistvat trikood, millel oli madal seljaosa ja mis vaevu kattis tema tagumist poolt. Censori oli välja valinud võimalikult vähe aksessuaare ning kandis rihmadega läbipaistvaid kontsakingi. Räppar oli samal ajal riietatud kottis valgesse dressikomplekti ja katnud oma näo maskiga.

 Kanye West ja tema abikaasa Bianca Censori

Bianca Censori on Austraalia arhitekt, kes sattus avalikkuse tähelepanu keskele Kanye Westi kaudu. Ta töötas varem Kanye moemargi Yeezy heaks, tal oli oluline roll kaubamärgi ainulaadsete rõivaste disainimises. Tuntud oma julgete moevalikute poolest, satub Bianca sageli ajakirjade kaanele oma julgete ja ebatraditsiooniliste riietega. Tema abiellumine Kanye Westiga detsembris 2022 tõstis ta veelgi suurema tähelepanu alla, muutes ta mõjukaks figuuriks nii moe- kui ka kuulsuste maailmas.