Reedel väisasid prints William, tema vanim poeg prints George ja tütar printsess Charlotte Londonis Wembley staadionil toimunud kontserti. Suure areeni oli vallutanud maailmakuulus popstaar Taylor Swift, kellel on parasjagu käimas „Eras“ ehk tema albumite ajastute tuur.

Sünnipäevalaps William nautis kontserti täiel rinnal. Pala „Shake It Off“ ajal oli näha, kuidas ta hoogsamalt tantsima hakkas, kirjutab Sky News.

Pärast kontserti leidsid William ja lapsed aega, et Tayloriga ka isiklikult kohtuda. Ühiselt jäädvustasid nad popstaariga toredalt vahva foto. „Aitäh sulle, Taylor Swift, suurepärase õhtu eest!“ kirjutati Walesi printsi ja printsessi ametlikule Instagrami kontole postitatud foto juurde. Reedel avaldatud foto on kontol kogunud üle 2,6 miljoni meeldimise.

Ka Taylor postitas toredast kohtumisest foto oma Instagrami kontole, kuid tema foto on pisut erilisem. Nimelt on tema selfie peale jõudnud lisaks Ühendkuningriigi kroonitud peadele ka tema kallim Travis Kelce. Tegemist on esimese fotoga, kus Taylor poseerib koos Travisiega ning on selle oma Instagramis avaldanud. Ehk nüüd saab öelda, et paar on Instagram official!

„Palju õnne, sõber! Londoni sõud on saanud suurepärase alguse,“ kirjutas popstaar oma postituse juurde. Taylori postitus on see-eest kogunud üle 8,7 miljoni meeldimise.