Näitlejat märgati pühapäeva õhtul lahkumas tema ja Jennifer Lopezi ühisest kodust Beverly Hillsis, kus grupp fotograafe ootas teda eemal. Kui fotograafid märkasid tema autot mäest alla tulemas, hakkasid nad järjest pilte tegema.

Ben läks ühe fotograafi juurde ja ütles talle, et ta ei teeks seda. Tundub, et mees üritas end kaitsta ja/või oma tegevust seletada, kuid Ben ei võtnud seda omaks ja kõndis minema. Enne, kui ta oma autosse tagasi läks, rääkis ta ka teiste kohal viibivate paparatsodega, korrates oma seisukohta, et kogu see asi on ohtlik. Samuti ütles ta neile, et tema tütar tuleb varsti mäest alla ja nad seavad tema ka ohtu, kui nad jätkavad pildistamist.

Ben Affleck ja paparatsod

Paparatsod ütlesid, et nad mõistavad, mida ta mõtleb, ja tundub, et nad võtsid tema hoiatust kuulda. Seejärel lahkus Ben, näidates oma pettumust ja kurnatust.

Paparatsode poolt tehtud pildid Ben Affleck`ist

Kuigi Ben oli oma abielukodus, polnud Jennifer Lopez seal. Ta viibis Pariisis, pärast seda, kui veetis suure osa ajast Itaalias koos sõpradega.

Eelnevalt on teada, et Ben ja Jennifer elavad praegu eraldi. Benil on Brentwoodis üürikodu. Kuigi Jennifer on käinud tema juures pereüritustel, ei näi ta seal ööbivat. Samuti on teada, et nad püüavad vaikselt oma suurt kinnisvara müüa vaid aasta pärast selle 56 miljoni euro eest ostmist. Levivad kuulujutud, et nad üritavad müüa kinnisvara 61 miljoni euro eest.