Laulja Shifty Shellshock, kelle pärisnimi on Seth Binzer, leiti surnuna 24. juunil oma Los Angelese kodust. Palju üksikasju tema surma kohta teada ei ole ning samuti pole avalikkusele teada laulja surma põhjus, vahendab NME.

Shellshock sai kuulsaks 2000. aastate alguses koos bändiga Crazy Town, mille suurim hitt oli „Butterfly“. Lugu saavutas üle kogu maailma paljudes muusikaedetabelites esikoha, sealhulgas jõudis see Billboardi Hot 100 tabelisse. Shellshock pani bändile aluse koos Bret Mazuriga, kellega ta hakkas 1992. aastal muusikat tegema ansamblis The Brimstone Sluggers, kuid 1999. aasta algul lõid nad bändi Crazy Town.

Oma esimese albumi andis bänd välja 1999. aasta novembris ja see kandis pealkirja „The Gift of Game“. Ameerika Ühendriikides müüsid nad 1,6 miljonit albumit ning üle maailma üle 2,5 miljoni ühiku. Crazy Town andis 2002. aastal välja oma jätkualbumi „Darkhorse“, mis ei suutnud korrata debüütalbumi edu. Varsti pärast seda läks ansambel laiali.

2007. aastal teatas Crazy Town, et nad on taas kokku tulnud. Oma kolmanda albumi „The Brimstone Sluggers“ andsid nad välja 2015. aastal.

Kogu oma elu võitles Shellshock uimastisõltuvusega. Aastatel 2002–2011 oli ta abielus Melissa Clarkiga ning sel ajal sündis neile poeg Halo. 2008. aastal käis Shellshock kohtamas Tracy-nimelise naisega ning neil on poeg Gage. 2010. aastal sai alguse tema suhe Jasmine Lennardiga, kuid see polnud kuigi roosiline. Nad kihlusid 2012. aastal, kuid sama aasta veebruaris arreteeriti Shellshock kokaiini omamise tõttu ning ta läks kohtu alla. Pärast seda sai ta suhe Lennardiga läbi. Suhtes olemise ajal sündis neile poeg Phoenix.

Jaga
Kommentaarid