Chris on parasjagu tuuril ning ühel oma Toronto kontserdil oli ta laulmise ajal õhus, rakmed ümber talje ja jalgade. Rakmed tõmbasid tema püksid nii pingule, et kõigile jäi mulje, nagu tema kubemepiirkonnas oleks midagi märkimisväärset.

Videos on näha Chrisi ümber tantsivaid naisi, kuid publik keskendus ainult tema kubemepiirkonnas toimuvale. Samalt kontserdilt pärineb veel üks klipp, kus on Chrisi pükste all näha väikest mäge. Üks tantsija twerk’is tema süles, teine hõõrus ta kaela ja Chrisi keha tundus sellele reageerivat. Mõlema olukorra kohta on kontserdil käinud inimesed postitanud sotsiaalmeediasse, et avaldada muljet selle üle, mida nad nägid.

Muidugi ei ole Chris selliste asjade puhul eriti tagasihoidlik, ta pigem naudib saadavat tähelepanu. Näiteks saavad tüdrukud osta 1000 euro eest pileti, et ta poseeriks, käed nende tagumikul, ja järjekord selleks on alati pikk!

Chris ise pole selle kohta veel midagi öelnud, kuid pilt räägib enda eest.

Chris Brown on tuntud Ameerika Ühendriikide laulja, laulukirjutaja ja tantsija, kes saavutas kuulsuse juba noores eas oma esikalbumiga „Chris Brown“, mis ilmus 2005. aastal. Ta on tuntud oma suurepäraste laulude ja tantsuoskuse poolest. Tema hitid on näiteks „Run It!“, „Kiss Kiss“, „Forever“ ja „Look at Me Now“. Chris teeb ka näitlejatööd, olles osalenud paljudes filmides ja telesaadetes. Tema karjäär on olnud edukas, kuid samas ka tormiline, kuna teda on meedias eraelu ja seadustega pahuksisse minemise tõttu sageli kajastatud.