Julia Lindpere avaldas teisipäeval sotsiaalmeedias ägeda foto, kus koos abikaasa Joeliga poseerib. Paar tähistab oma pulma-aastapäeva Prantsuse Rivieral Vahemere rannikul peene õhtusöögiga. Fotol poseerivad mõlemad rõõmsate naeratustega, naudivad õhtut kosutavate jookidega ning kannavad mõlemad hiiglaslikke kaabusid. „Kaheksa hullumeelset aastat abielus, igavik veel minna!“ sõnab Julia toreda pildi juures.

Jalgpallur Joel Lindpere leidis 2011. aastal Ameerikast armastuse. Vutiässa südame võitis toona New Yorgis modellina töötanud Julia Kähar.

Julia ja Joel kihlusid 2014. aasta jõuludel New Yorgis, Rockefeller Centeris ning abieluettepanek tuli neiule ootamatult. Paar sõudis 2016. aasta suvel imekaunis Sagadi mõisas 80 pulmakülalise silme all abieluranda.

Külalisi tuli Ameerikast, Norrast, Kanadast, Soomest ja Tšehhist pooleaastase etteteatamisega, et oleks mahti planeerida. „Võõrustasime kaugeid külalisi neli päeva. Pulm oli nii kõva, et ma pidin osasid mehi hommikul kaikaga üles ajama,“ paljastas Joel toona. Pulmareisiks oli viis päeva puhkust viimase hetke pakkumisega Kreekas, Kassandra poolsaarel.

2017. aasta aprillis tõi Julia ilmale kaksikud Jonel ja Jesse. Nende peres kasvab ka Joeli 2005. aastal sündinud poeg Juan.

Jaga
Kommentaarid