Katie ja Tomi tütar Suri Cruise kannab nüüd nime Suri Noelle, mida ta kasutas ka eelmisel nädalal oma keskkooli lõpetamisel. Noelle on tema ema Katie keskmine nimi, mis rõhutab Suri lähedust oma emaga. Suri kasutas nime Suri Noelle juba siis, kui ta mängis Morticia Addamsit oma kooli lavastuses „The Addams Family: A New Musical“ detsembris.

Maailmakuulus täht Tom Cruise pole oma tütre elus olnud juba üle kümne aasta ning allikate sõnul on tal Suri elus vähe osalust, mida rõhutab jällegi Suri uus nimi. „Ta näitab oma emale tunnustust, kasutades tema keskmist nime,“ spekuleerides üks allikas väljaandele Page Six, et Suri tegi nimevahetuse, kuna ta soovib oma identiteeti ja alustada ülikoolis puhtalt lehelt.

Suri Cruise ja Tom Cruise

Üks siseringi allikas ütles DailyMailile: „Ta on tark tüdruk ja temast on saamas väga intelligentne ja küps noor naine. Tal on väga lähedane lojaalsete sõprade grupp ja ta ei lase oma pere jõukal taustal ennast mõjutada.“ Kuigi Suri ema Katie on kindlasti uhke oma tütre suure saavutuse üle, on allikad kommenteerinud, et ta hakkab pabistama, mõeldes, et peab saatma oma väikese tüdruku ülikooli. „Katie on tema üle väga uhke, kuid on ka äärmiselt kaitsev,“ teadis allikas rääkida. Pole ka ime, arvestades, et viimased 11 aastat on Holmes sisuliselt üksinda Suri üles kasvatanud.

Suri Noelle

Tippnäitleja Cruise’i ainus panus oma tütre ellu on olnud rahaline toetus ja teda pole oma tütrega koos nähtud alates 2013. aastast. Sel aastal lahutasid Katie ja Tom oma abielu ning Katie eemaldus ka saientoloogia kirikust - religioonist, millele Cruise on väga pühendunud. Pärast lahutust nõustus Cruise maksma Holmesile 400 000 dollarit aastas kuni Suri 18-aastaseks saamiseni ja katab jätkuvalt ka tema ülikoolikulud. Lahutustingimuste kohaselt katab ta ka „meditsiini-, hambaravi-, kindlustus-, haridus- ja muud huvitegevuste kulud.“

Katie ja Tom abiellusid 2006. aastal Itaalias saientoloogia tseremoonia. Kui paar 2012. aastal lahutas, teatati, et Katie otsus tuli hirmust, et ta laps kasvab üles saientoloogina. Tema otsus lahkuda religioonist ja abielust põhjustas suure lõhe endiste abikaasade vahel - Tomi ja Suri suhe muutus aastate jooksul üha kaugemaks.

Suri Cruise ja Tom Cruise

2016. aastal paljastati, et Katie kartis, et kaotab Suri saientoloogiale, nähes, kuidas Tomi esimene naine Nicole Kidman jäi kaugeks nende koos adopteeritud lastele, Bellale ja Connorile, kui nad kiriku liikmete sekka jäid pärast Nicolega lahutamist.