Pakendikeskus on oma toredate ja humoorikate reklaamidega ikka ühiskonnas toimuvat jälginud ja sellele oma toodetega reageerinud. Nii ka seekord. Kui Kaja Kallas sai nimetatud Euroopa Liidu välisasjade ja julgeolekupoliitika kõrge esindaja kandidaadiks, oli Pakendikeskusel sobiv reklaam kohe varnast võtta.

„Kaja, ametikõrgendusele lisaks ka aluse kõrgendus?“ seisab ettevõtte reklaampostituses. Seal pakuvad nad puidust aluse kõrgenduskraed hinnaga 17,40 eurot tükk.

„Kui ühest kõrgendusest jääb väheseks, siis meilt saab tellida lausa mitu. Ei pea isegi läbi rääkima ega kaua ootama. Tuled poodi, valid kõrgenduse välja ja olemas,“ kirjutas Pakendikeskus veel oma huumoriga vürtsitatud postituse juurde.

Ettevõtte reklaampostitus pakkus paljudele nalja. Facebookis on selles üle 500 reaktsiooni ning mitukümmend jagamist.

Kaja Kallas on esimene eestlane, kes on pälvinud rahvusvahelises poliitikas niivõrd kõrge ametikoha. Tema ametiaeg Eesti peaministrina on sellega lõppemas.

„Mul on au pälvida Euroopa Ülemkogu toetus, et saada nimetatud Euroopa Liidu välisasjade ja julgeolekupoliitika kõrge esindaja kandidaadiks. Teie usaldus tähendab mulle palju,“ säutsus Kaja Kallas reedel oma esimeses avalikus sõnavõtus pärast otsuse langemist.

Delfi viibis tähtsal päeval Brüsselis ja kajastas Kallase rohelise tee saamist Euroopa Liidu välispoliitikajuhi ametisse põhjalikumalt SIIN.