Venekeelne Delfi kirjutab, et fännide eilne kogunemine oli olnud tõeliselt meeleolukas ning kohale oli tulnud Korzhi fänne nii Lätist, Leedust, Soomest, Saksamaalt kui ka Poolast.

Noored kutid ja tütarlapsed olid sumedast õhtust võtnud maksimumi ja tantsinud, laulnud, uusi sõpru leidnud ja lõbutsenud täiel rinnal. Kohapeal oli käinud ka politsei, kuid selleks, et märku anda, mis kell algab öörahu.

Vaata galeriist, millise peo Korzhi fännid eile maha pidasid.

Täna esineb Valgevenest pärit Max Korzh A. Le Coq Arenal. Oma päritolumaal Valgevenes ja Venemaal on Korzh nn mustas nimekirjas, sest ta on sealsete režiimide vastane. Kui Venemaa alustas täiemahulist sõda Ukrainas, tegutses Korzh koheselt ja tühistas kõik esinemised Venemaal, avaldas toetust Ukrainale ning tuli välja selle teemalise lauluga. Tema sõnum on selge: õigus on Ukrainal, kes kaitseb oma kodu.

Max Korzhi looming jõudis esmakordselt kuulajateni 2012. aastal, mil artist andis välja oma esimese sooloalbumi. Tema loomingut on iseloomustatud kui unikaalset ja tänapäevaselt nooruslikku, mis haarab oma lihtsusega. Kuulajate sõnul oskab Korzh laulusõnade kaudu anda edasi terve tunnetepaleti ja viia selle massidesse. Tallinna kontserdil esitab Max Korzh oma parimaid hitte läbi aegade, mille sekka kuuleb ka uusi laule.

A. Le Coq Arena on suuri kontserte võõrustanud ka varasemalt: 2005. aastal esines staadionil Lenny Kravitz, kaks aastat hiljem astus üles ansambel Aerosmith ja möödunud aasta augustis armastatud kodumaine artist NOËP.