Muusik Daniel Levi jagas veebruarikuu esimeses pooles sotsiaalmeedias uudist – tema ja abikaasa Eleri pere kasvab peagi ja oodata on kolmandat lapsukest. „Suvest alates laulame unelaulu juba kolmele pisikesele,“ kirjutas Daniel armsa perepildi juurde, mille ta Instagrami postitas. Rõõmsa sõnumi edastas Daniel ka inglise keeles. Postituse juurde lisas ta ka pildi, kus koos Eleriga hellitavalt poseerib.

Sama kuu keskel toimunud Eesti Laulu finaalis paljastas Eleri, et nende perre on tulemas tütar.

Nädalavahetusel postitas Daniel oma Instagrami kontole paar pilti, kuidas tema ja Eleri aja maha võtsid ja teineteise seltskonda nautisid. Paar siirdus puhkama Saaremaale Georg Otsa spaahotelli. „Babymoon nr3,“ kirjutas ta ühe pildi juurde, millega viitas väikesele beebi sünnile eelnevale puhkusele.

Daniel Levi ja Eleri Viinalass võtsid enne lapse sündi aja maha

Teisel fotol on näha, kuidas Eleri päikest võtab ja mõnusaid hõrgutisi naudib.

Daniel Levi ja Eleri Viinalass võtsid enne lapse sündi aja maha

Daniel Levi tutvus oma abikaasa Eleriga aastal 1996, kui jõudis oma perega Eestisse ja läks siin Eesti kooli. Daniel ja Eleri sattusid õppima samasse klassi. Paar abiellus 2011. aastal ja 2018. aasta aprillis sündis tütar Elviine. Paari teine tütar sündis 2020. aastal ja sai nimeks Ella.

Eelmise aasta detsembrikuu Anne & Stiili intervjuus rääkis paar oma perest lähemalt. Päevasel ajal tegeleb lastega Eleri – ta ärkab koos tütardega ja viib nad lasteaeda. Viimased kuud enne aasta lõppu olid Danielile töökad – ta andis välja oma albumi ja suundus siis tuurile. Seejärel selgus, et ta on pääsenud looga „Over the Moon“ tänavusele Eesti Laulu konkursile.

Jaga
Kommentaarid