Rain Tolk tegi postituse esmaspäeva varajastel tundidel oma Facebooki kontole. Seal andis ta teada, et varastatud on tema sõbra Karlale kunagi kuulunud ratas.

Tolgi sõnul oli ratas pihta pandud Tallinnas Sügise tänaval olevast kahekorruselise puumaja koridorist juuni keskpaigas, millalgi 14-20. juuni vahel. Tegemist on elektrirattaga UDX 204, mille hind on ühes veebipoes veidi üle 2000 euro.

„Ratas on emotsionaalse väärtusega kuivõrd kuulus algselt mu lahkunud sõbrale Karlale. Kui näed mõnda narkarit sellega sõitmas või kusagil müümas, anna teada!“ palus ta Facebookis oma jälgijaid.

Kommentaarides anti Rainile nõu vargusest ka politseile teatada ning vargusest kirjutada ka erinevatesse elektritõukerataste Facebooki gruppidesse.

Rain Tolk on astunud kandvates rollides üles näiteks filmides „Sügisball“ ja „Tühirand“, koos Andres Maimikuga on nad stsenaristide ja režissööridena kultusfilmi staatusesse tõusnud mängufilmi „Jan Uuspõld läheb Tartusse“ autorid. Sellele väntavad nad praegu järge „Jan Uuspõld läheb koju“.