Kristen Michali ja tema abikaasa Evelin Orase peres kasvab kolm last. Saatejuht Herman Kelomehe küsimusele, kas Michal on valmis selleks, et peab tulevase peaministrina oma lapsi vähem nägema ja suurem osa pereasju jääb abikaasa kanda, vastas Michal ausalt, et ei ole sellega rahul. „Elu on, nagu elu on, ja teen kindlasti oma parima, et koduste jaoks aga leida. Selles pole mingit kahtlust. Vanemad lapsed ehk on veidi harjunud sellega, et nad näevad minu pilti uudistes,“ lausus Michal ja märkis, et loodetavasti ta lapsed kommentaare ei loe.

„Ja noorem on tõenäoliselt sellest põlvkonnast, kes on rahul, et ta mind YouTube’ist näeb. Ta ka kommentaare ei loe. Ma arvan, et saame kenasti läbi.“

Teine saatejuht Kärt Anvelt tegi naljaga pooleks Michalile ettepaneku, et ta peaks hakkama suunamudijaks nagu Jüri Rataski. „See oleks jah mingi aeg suure vaimustuse objekt, sest kõige väiksem, kes on kuueaastane, on väga vaimustuses, kui kedagi tuttavat näeb YouTube’is. See on üldiselt väga suur autoriteediobjekt, nii et pean Jüri Ratase eeskuju järgima. Ka seda ma teen tulevikus,“ ütles Michal.

Täispikka saadet Kristen Michaliga saab vaadata SIIT!

Kristen Michali kõrval särab juba ligi 20 aastat tema kaunis kaaslanna Evelin Oras. Evelin Oras alustas tööelu ühe erastamisagentuuri sekretärina ja juba aasta hiljem oli temast saanud sealse teabeosakonna juht. Oras on varem töötanud ka kommunikatsiooniettevõttes Meta Advisory, kus oli valitsussuhete konsultant. Oras kuulub 1998. aastast Reformierakonda. „Mulle pakuti võimalust teha ise asju, mitte olla see, kes kirub,“ meenutas Evelin 2017. aastal Perele ja Kodule antud intervjuus. Järgnesid linnavolikogu kinnisvaranõuniku, rahvastikubüroo juhi, seejärel keskkonna- ja hiljem maaeluministeeriumi nõuniku amet. Praegu töötab ta rahandusministri nõunikuna.

Kristen ja Evelin kasvatavad koos kolme last: kuueaastast Oskarit, 16-aastast Magnust ja 19-aastast Karli.

Jaga
Kommentaarid