Nimelt läks Danny Trejo kohalikega tülli pärast seda, kui tema antiikautot tabas juhuslik veepomm. Anonüümsed allikad väitsid väljaandele TMZ, et Danny ja tema kaaslased läksid veepommist raevu ja tulid autost välja, kuid sattusid valede inimestega vastamisi. Seejärel puhkes kaklus, kuid videost on näha, kuidas mitu meest hoidis tuntud näitlejat tagasi.

Kähmlus ei kestnud kaua, sest mitu pealtvaatajat hüüdsid, et läheduses on lapsed, kuigi see ei takistanud Dannyt süüdlaste peale karjumast. Politsei teatas väljaandele TMZ, et nendeni jõudis teade suurest kaklusest, kuid rahvahulk oli selleks ajaks juba laiali läinud, seega vahistamisi ei toimunud.

Trejo rääkis samuti, et teda tabas veepomm täiesti põhjendamatult. Kuigi tal on pärast juhtunud füüsiliselt kõik korras, tunneb ta kurbust, et olukord üldse aset leidis. Danny Trejo nimetas veepommijuhtumit lapsikuks ja sõimas neid, kes selle talle viskasid, argpüksideks. Ta lisas, et mõni veepommide viskajatest oli umbes 30-aastane.

Fännid on jäänud juhtunu osas eriarvamusele. Mõned kaitsevad Dannyt, samas kui teised väidavad, et veepommi viskamine oli lihtsalt väike nali.

Danny jaoks on olnud juba raske nädal, kuna ta teatas esmaspäeval oma armastatud chihuahua Dixie surmast. Ta lisas: „Hoidke oma kallimaid minu eest. Täna ma kaotasin oma väikese Dixie Wixie.“ Danny Trejo koer Dixie suri 16-aastaselt.