Eelmisel aastal külastas Beach Grindi rekordarv inimesi. Et festival on iga aastaga paisunud aina suuremaks, saab 2024. aasta festivalist samuti võimasaim siiani. Muusikasündmus toimub Pärnu rannapargis ning Villa Ammende aias. Rahvast rõõmustavad eelmisest aastast meelde jäänud kolm lava.

Beach Grind saab avalöögi 12 . juulil ning esimese päeva peaesinejaks on Grammyle kandideerinud ja vahukommikujulise maski järgi tuntud muusikaprodutsent Marshmello. Tema platvormidel on üle 55 miljoni igakuise kuulaja ning tegemist on ühe kuulsaima elektroonilise muusika tegijaga kogu maailmas. Marshmello esineb juulis esimest korda Eestis.

Lisaks rõõmustab fänne Suurbritannia trummi ja bassi skeene boss Bru-C, kes eelmisel aastal paraku Beach Grindile tulla ei saanud. Bru-C tõusis UK underground muusikavaldkonnas kiiresti tähena taevasse. Tänaseks on ta üks d’n’b ning UK Garage’i-maastikul üks silmapaistvamaid artiste, kes on koostööd teinud Luude, Example’i, Bad Boy Chiller Crew’, Jamie Duggani ja paljude teistega.

Laupäeval, 13. juulil leiab väga oluliselt kohalt line-up’is ka Ameerika muusiku Oliver Tree, kes samuti pole Eestit varem väisanud. Ta pälvis tähelepanu oma 2016. aasta debüütsingliga „When I’m Down“, mis tutvustas hästi tema eklektilist kõla. Kinnitanud koha muusikamaastikul, sai ta veelgi tuntumaks selliste lugudega nagu „Life Goes On“ ja „Miss You“ (ft Robin Schulz).

Eraldi väärib mainimist ka Eesti oma poiste eriprojekt - Cartoon & Kristjan Järvi & Nordic Pulse ühendavad jõud ning tulevad esmakordselt Beach Grind 2024 festivalil välja erikavaga. Tibutagi sada prossa garanteeritud!

Lisaks pealavale ning Grindi lavale, tegi eelmisel aastal debüüdi house -ja techno-muusikale pühendatud lava Villa Ammende hoovis, mille sel korral võtab üle Momentum, kus astuvad üles näiteks Yotto (FIN), Goom Gum, Moritz Hofbauer (GER) ja paljud teised. Eelmisel aastal oli tegemist kindlasti festivali ühe maagiliseima paigaga, kus kulgeda.

Beach Grind 2024 festivalil on käesoleval aastal ka esmakordselt oma netiraadio, mis on valminud koostöös Eesti suurima raadiojaamaga Sky Plus. Ideaalne võimalus end festivali lainele viia. Kuula netiraadiot SIIT!

Festivali täieliku ajakava, kõik artistid ning muu lisainfo leiab SIIT!

Viimased festivalipääsmed on veel saadaval SIIN!

Priority alal parima festivali elamuse ja vaate lavale kindlustab Balcia.

Beach Grindi ametlikud järelpeod toimuvad klubis Sunset. Unustamatut peoelamust pärast festivalipäeva pakuvad kohalikud legendid kui ka maailmakuulsad superstaarid – WILKINSON ja Oliver Tree DJ set. Piletid ja lisainfo leiab SIIT!