Mänd jagas, et kohtus oma uue partneriga Rummu karjääris 2022. aasta suvel. „Sõbranna ütles, et olen nagu puuga pähe saanud ja käitun nagu 15-aastane ning käskis mul talle oma telefoninumbri anda. Ma ei julgenud. Ma pole elu sees sellist asja teinud,“ meenutas ta.

Naise sõnul oli ta tol oli ajal äsja välja kolinud oma eelmisest kodust. „Mul oli mõttes see, et vähemalt aasta või kaks tegelen ainult iseenda ja lapsega,“ tunnistas ta, ent elu läks teisiti, vahendab Õhtuleht.

Mänd rääkis tänavu jaanuaris Kroonikale, et ta kõrval on kaaslane, kes on kõige hoidvam ja toetavam. „Kui sinu arust on kaaslane kõige ägedam ja ilusam, siis sa tahad olla ise ka selline, et kaaslane oleks sinu üle uhke. Sedasi austad iseennast ja oma kaaslast.“

Mänd rääkis veel, et ta on suhtes hoitud. „Varem arvasin kogu aeg, et olen heas suhtes, aga tegelikult ei olnud. Varem ma ei osanud sellest aru saada, sest mul ei olnud võrdlusmomenti,“ ütles ta.

2022. aasta suvel teatas Ingrid sotsiaalmeedias, et tema ja räppar Beebilõusta ehk Andres Elbingu suhe ning kihlus on lõppenud. Lisaks avalikustas ta toona detailid nende suhtest.

Naine tunnistas, et füüsiline vägivald algas nende suhtes juba siis, kui nad olid alles üheksa kuud koos olnud ning naabrid on nende tülide peale isegi politsei kohale kutsunud.