„Kultuuripealinna aasta on Tartu lauluväljakule hoo sisse lükanud: kõigepealt Sting, siis laulupidu, nüüd Genialistid ja Bryan Adams,“ rääkis Tartu 2024 juht Kuldar Leis. „On paslik, et erakordsete kontsertide jada jätkab Hauser. Tšellisti muusikaline spekter on nii lai, et kutsub kuulama kõigi eelmiste kontsertide publikut.“ Leis lubas, et Hauseri kavast leiab lemmikuid nii klassikalise muusika huviline kui ka popi- ja rokisõber.

Üle maailma saale välja müünud ja miljoneid vaatajaid kogunud Hauseri kontsert jäi 2020. aastal koroona tõttu Tallinnas ära, kuid nüüd tuleb tšellist kultuuripealinna Tartusse. Hauser lubab pakkuda Tartu laululaval publikule kordumatu muusikaelamuse, milles talle omane särtsakas temperament seguneb tšellovirtuoosi romantilise ja lüürilise poolega. Tema stiil on elektriline, ühendades unikaalse tšello kõla pop- ja rokkmuusika ning visuaalse etendusega. Hauseri repertuaar ulatub Lady Gagast Tšaikovskini ja Shakirast Šostakovitšini.

Hauser on teinud koostööprojekte erinevate artistidega nagu näiteks Andrea Bocelli, Elton John, Red Hot Chili Peppers, George Michael ja Aerosmithi Steven Tyler. YouTube’i seeriaga „Alone Together“, kus tšellist jagab kauneid muusikalisi klippe kodumaalt Horvaatiast, tõstis ta esimese sooloalbumi „HAUSER – CLASSIC“ Billboardi edetabeli tippu.