Nagu öeldakse, siis õige ettevalmistus on pool võitu, seega Beach Grindi korraldajad on pannud kokku mõned nipid, kuidas tulevaks festivaliks end valmis panna.

Festivali pass ja ühepäevased piletid

Festivali pass tagab ligipääsu festivalile selle mõlemal toimumise päeval ning annab õiguse alal sisse-välja käia. Festivali pass vahetatakse käepaela vastu peaväravate kõrval asuvas käepaelte vahetuses. Sama käepael peab käele jääma mõlemaks festivali päevaks.

Ühe päeva pilet tagab festivalile ühekordse sisenemise piletil määratud päevaks. Ühepäevase piletiga suundu otse festivali väravatesse, kus pilet kontrollitakse turvameeskonna poolt. Kohapeal on võimalus festivalialal asuvas merchipoest soetada lisaks käepael, millega saab alal sisse-välja liikuda (15€).

Priority pass ja Priority ühepäevased piletid

Festivali Priority pass tagab ligipääsu festivalile selle mõlemal toimumise päeval, annab õiguse alal sisse-välja käia ning annab ligipääsu Priority alale. Festivali Priority pass vahetatakse käepaela vastu peaväravate kõrval asuvas käepaelte vahetuses. Sama käepael peab käele jääma mõlemaks festivali päevaks.

Ühe päeva Priority pilet tagab festivalile ühekordse sisenemise ja ligipääsu Priority alale piletil määratud päevaks. Ühepäevase piletiga suundu otse festivali väravatesse Priority lüüsi, kus pilet kontrollitakse turvameeskonna poolt ja pannakse sulle käele Priority alale ligipääsu andev ühepäevane käepael. Kohapeal on võimalus festivalialal asuvas merchipoest soetada lisaks käepael, millega saab alal sisse-välja liikuda (15€).

VIP pass ja VIP ühepäevased piletid

Festivali VIP pass tagab ligipääsu festivalile selle mõlemal toimumise päeval, annab õiguse alal sisse-välja käia ning annab ligipääsu Priority ja VIP aladele. Festivali VIP pass vahetatakse käepaela vastu Ammende Villas asuvas VIP sissepääsus. Sama käepael peab käele jääma mõlemaks festivali päevaks. VIP passi käepaelaga saab festivalile siseneda nii VIP sissepääsust kui ka peaväravatest.

Ühe päeva VIP pilet tagab ligipääsu festivalile piletil määratud päevaks, annab õiguse alal sisse-välja käia ning annab ligipääsu Priority ja VIP aladele. Ühepäevane VIP pilet vahetatakse käepaela vastu Ammende Villas asuvas VIP sissepääsus. Ühe päeva VIP käepaelaga saab festivalile siseneda nii VIP sissepääsust kui ka peaväravatest.

Käepaelad

Käepael pannakse igale piletiomanikule käele meie teenindaja poolt. Käepael peab käele jääma kuni festivali lõpuni. Käepaela ei anta kaasa, et see sõbrale viia või et see hiljem ise käele panna. Teisel päeval ei saa ka sama piletiga uut käepaela – üks festivalipass vastab ühele käepaelale! Kui midagi käepaelaga juhtub ja see tuleb käe pealt ära, siis hoia pael alles ja tule sellega koos piletimüügipunkti festivali väravates ning selgita olukorda. Kui sa viskad paela ära, siis pole ka tõendust, et sul käepael olemas oli.

Vaheta oma festivalipass (kahepäevased tava- ja Priority) enne festivali käepaela vastu.

Käepaelte vahetus asub festivali peaväravas Mere puiestee ja Suvituse tänava ristil.

Käepaelte vahetus on avatud festivali päevadel järgmiselt:

- R 12. juuli kell 12.00 kuni 23.00- L 13. juuli kell 13.00 kuni 23.00

Lisaks sellele on käesoleval aastal võimalik käepael vahetada ka Alexela Täkupoisis:- R 12.07 ajavahemikus 12.00-21.00 (vahetatakse vaid tava- ja Priority passe)

Festivali asukoht ja vanusepiirangud

Beach Grindi festivaliala asub Pärnu Rannapargis. Festivaliala asub Mere puiestee äärses Rannapargi osas ning osaliselt Villa Ammende aias. Festivali peavärav asub Mere pst - Suvituse nurgal. Täpse asukoha leiad SIIT!

Beach Grind festivalil ei ole vanusepiiri. Kõikidel alla 18-aastastel külastajatel on lubatud festivalile siseneda ja alal viibida ainult koos vähemalt 25-aastase saatjaga. Korraldajal on õigus nõuda kohest festivalialalt lahkumist alaealiselt külastajalt, kes viibib sündmusel ilma täiskasvanud saatjata. Üks vähemalt 25-aastane isik saab vastutada kuni 2 alaealise külastaja eest.

Festivali ajakava

Vaata lähemalt SIIT!

Festivali eelpidu

Laupäeval, 13. juulil saab tulla ka Pärnu kõige hubasemasse staapi hängima ja brunchima. Düün ootab kõiki pidulisi enne suurt festivalimelu, et end õigele lainele keerata. Loe täpsemalt SIIT!

Festivali järelpeod

Samal ajal kui päikeseloojang maalib taevasse kuldseid värve, oodatakse pidulisi Beach Grindi järelpidudele. Kes on käinud, see teab. Kes tuleb esimest korda, siis ootab ees midagi õige magusat - 2 päeva aftekate lõpubossu tippmeistriklassi.

Beach Grind 2023 ametlikud järelpeod toimuvad 12.-13. juuli klubis Sunset.

Täpsema info leiad SIIT!

Parkimine

A ja O kõige vajaliku jaoks Pärnu linnas on Visit Pärnu koduleht. Lehe kaudu saab alla laadida ka Pärnu äpi. Äppi on mugav kasutada Pärnus kohapeal seigeldes, et leida vajalik kiiremini ja efektiivsemalt. Rakendust saab kasutada eesti, inglise, vene, läti ja soome keeles.

Kui Pärnusse autoga sõita, siis tasub pea meeles, et kesklinnas ning suvel rannarajoonis on parkimine tasuline. Parkimise algusaja tähistamisel on õigus kesklinnas 1h ja rannas 0,5h tasuta parkimisajale.

Riietus

Spetsiaalset dresscode’i Beach Grind festivalil ei ole. Riietuda tuleb vastavalt ilmale. Ilmateadet soovitatakse jälgida SIIT või SIIT.

Kui ilmateade lubab kuuma päikest, viska kotti ka päikesekreem. Kui ilmateade lubab sademeid, viska kotti vihmakeep. Vihmavarjuga alale ei lubata.

Majutus

Beach Grind festival toob Pärnusse palju peolisi ja majutusasutused on sel ajal suuresti välja müüdud. Hea võimalus on kasutada ka AirBnb-d, kust on võimalik leida ulualust ehk veidi soodsamalt.

Facebookis on loodud ka „Beach Grind 2024 majutus/transport“ grupp, kust võid leida endale ehk sobiva ööbimiskoha.

Toitlustus

Muidugi on kõigi lemmik ja legendaarne pitsarestoran Steffani just Pärnus. Lisaks pitsarestoranile on Pärnus veel palju häid kohti. Loe lähemalt SIIT!

Variant on võtta ka lahti toiduäpp ja otsida selle kaudu söögikohti, näiteks SIIT või SIIT!

Transport

Pärnusse jõudmiseks peavad rattad all olema. Selleks saab valmistuda bussipiletit ostes, sest rongid Pärnusse ei sõida.

Taksod Pärnus

Pärnus töötavad Bolti ja Taxofoni rakendused.

Siin ka vanakoolikad:

1222 – Pärnu Takso1918 – Elektritakso1200 – Go Takso1700 – Bristol Takso1300 – E-Takso

Arstiabi Pärnus

Kui inimene vajab kiireloomulist arstiabi, siis tasub pöörduda Pärnu Haigla erakorralise arstiabi vastuvõttu. Hädaolukorra korral tuleb helistada päästeteenistusse numbril 112.