Matthew Perry surma järel tehakse dokumentaalfilm. Taastuv sõltlane: vahendajad aitavad raha eest sõltlasi taas sõltuvusse
(2)„Sõprade“ staari Matthew Perry surma tõttu filmitud dokumentaalfilm uurib, kuidas mõned raviasutused võivad sõltlastele teha rohkem kahju kui kasu.
Matthew Perry käis aastate jooksul palju kordi võõrutusravil, kuid see ei hoidnud näitlejat mõnuainetest eemal. Seetõttu asus TMZ Studios dokumentaalfilmi jaoks uurima lähemalt Matthew Perryt ja salajast kuulsuste „narkoringi“, millel oli suur roll Perry siit ilmast lahkumisel, vahendas TMZ.
Dokumentaalfilm paljastab, kuidas arstide, „kehavahendajate“ ja taastusravikeskuste koostöö suurendab kuulsuste sõltuvust, kes maksavad kõigile asjaosalistele terve varanduse teenuste eest, mis abi osutamise asemel aitavad sõltlasi aina sügavamale sõltuvuste küüsi langetada.
Kelly Osbourne, taastuv sõltlane, räägib kehavahendajatest – inimestest, kes teevad koostööd teatud raviasutustega, otsides sõltlasi, kes vaevlevad sõltuvuste käes. Vahendajate ülesandeks on tekitada sõltlastes uuesti sõltuvus ning seejärel suunata nad raviasutustesse, seda kopsaka rahasumma eest.
Dokumentaal võtab luubi alla Perry surmale kaasa aidanud arstid, vahendajad ning taastusraviasutused, kelle koostöö on põhjustanud leina. Tuntud näitleja Matthew Perry just sellise skeemitamise kaasabil siit ilmast lahkuski, vahendas TMZ.
Kultussarja „Sõbrad“ näitleja Matthew Perry leiti möödunud aasta 28. oktoobril oma kodu mullivannist surnuna. Juhtumit peeti esialgu õnnetuseks ja uurimine lõpetati. Hiljem algatasid võimud uurimise, et selgitada, kust sai Perry narkootikume, millel tema surmas osa oli. Näitleja oli saanud üledoosi ketamiinist, millele on tavaliselt ligipääs vaid arstidel. Uurimisel avastati „narkoring“, mille liikmed vahistati augusti keskel, sealhulgas ka kaks arsti.