„Kui läksin jalgrattaga sõitma, siis esimese viie meetri peal mul rehv lõhkes, kuna nii kuum oli. Mul läks ainult minut aega, et leida rehviparanduse ja tüübi, kes oskas vahetada. Ütles, kas sa oskad, tule, ma õpetan, teeme koos, näitan sulle. Seal on kogu aeg abistamine, puudub valuuta – ma tahan sind aidata, sa tahad mind aidata. Ja proovime koos kuidagi siit minna,“ muljetas Franz.

Algselt arvas Franz, et Burning Man on pigem techno-muusika festival, rahvakeeli ehk isegi narkofestival. „Mulle tundub, et ei ole nii väga. See oleneb sellest kuvandist, mis tekib väljast,“ sõnas ta.

Näitleja sõnul meelitas tänavu Burning Man kohale 80 000 inimest. „See on kohutavalt suur mass!“

Malmsten jätkas, et tema põhitegevuseks kujunes erinevates camp’ides või laagrites käimine. „Seal on põhimõte, et iga camp võiks midagi korraldada. Eesti camp’is, kus olime, me korraldasime kaks pidu. Aga palju korraldavad seal igasugu asju, kes korraldavad baari, kes teeb söögikoha, kes juuksuri või massažikoha,“ kirjeldas mees.

Malmsten sõnas, et Burning Mani festivalipilet läks tal maksma umbes 450 eurot. Ööbimiseks olid festivalikülastajad kasutanud erinevaid variante. „Kes olid nendes matkaautodes, kes olid endale võtnud kõrbetelgid, mis on sellised hõbedast. Ja oli ka kolmas viis, mida oli ka päris palju, oli see, et inimesed ehitasid endale ise hütid. Saunamaterjal on selline, mis on hõbedapaberiga, ehitavad konditsioneeri kõrvale ja siis see kuidagi funkab,“ muljetas ta.

Kuidas see lugu Sind end tundma pani?

Rõõmsana
Üllatunult
Targemana
Ükskõiksena
Kurvana
Vihasena