Bändi kitarristi Kristo Kotkase sõnul on vastavatud klubi näol tegemist kohaga, millist on juba aastaid oodatud.

„Mul on rõõm tõdeda, et nüüd on olemas justnimelt roki ja metali jaoks ehitatud koht, kus saab teha live’i 400-500le inimesele ja mis on samas ka hubane baar, kus saab kuulata parimat muusikat, mängida piljardit, nautida erinevaid vedelaid saaduseid ja kinnitada keha kosutavate kõhutäitega. Ilmselt tulles laupäeval No-Big-Silence kontserdile, olete esimeste seas, kes kõigest sellest heast kraamist osa saavad,“ lubab Kotkas.

Päev varem ehk 24. oktoobril saab nii No-Big-Silence’i loomingu kui paljude teiste heade hevilugude saatel uisutada Premia Jäähallis toimuval Heviuisutamisel.
Tegemist on bändi fänniklubi Silencers korraldatava ettevõtmisega, kuhu on oodatud absoluutselt kõik, kellele meeldib uisutada, kes ei oska veel uisutada, aga tahavad seda proovida või kes muidu hoiavad jäähallidest eemale tänu seal igapäevaselt kõlava muusika tõttu.

Heviuisutamine toimub ajavahemikul 20.00-22.00. Muusikavaliku eest hoolitseb DJ Caroll, kes lükkab hea meelega plaadimasinasse ka kõikide uisuhuviliste kaasa võetud isiklikud soovilood.
Uisutamise kohta leiad rohkem infot SIIT.

Tapperi uksed avatakse laupäeval kell 21:00, sissepääs alates 18ndast eluaastast. Pilet üritusele maksab 125 krooni.