"Tütar Rosabelle Elis on juba 17kuune ja poeg Ron Robert sai kuus kuud vanaks," räägib modell ja iluduskuninganna Inna Roos Publikule.

Rosabelle ütleb juba üksikuid sõnu ja on suur sõber pere kodukassiga, kellel nimeks Minni.  "Väga nunnu kui ta ütleb: "Minni"  ja ise vaatab mulle äärmiselt tõsise näoga otsa," naerab naine.

Inna nimetab tütar Rosabelle`i oma väikeseks tubliks abiliseks. "Kui ta näeb, et ma hakkan Ron Robertil mähkmeid vahetama, toob ta mulle uue mähku. Kasutatud mähkme viskab prügikasti ja ütleb "päh"."
 
Inna ütleb, et ta naudib emadust ja laste eest hoolitsemist. "Mul on hea meel, et saan lastega kodus olla. Meil on nädala sees päris tihe graafik. Käin lastega ujumiskoolis ning joonistamise ja laulmise tundides. Mõistagi ka iga päev pargis jalutamas," pajatab Inna.

Vähemalt kord nädalas saab naine kokku sõbrannadega, kelle lapsed on üheealised. "Beebid saavad omavahel mängida ja meie natukene suhelda."

Inna armastab lapsi kõikjale kaasa võtta. "Kui ma jõusaali või fitnesstrenni lähen, võtan lapsed spordiklubisse. Neil on seal oma mängutuba ja lastekasvatajad."