Esmaspäev 20.03.00
15.30
Mimikri (dok) Urmas E.Liiv

Juliet (lühim/f) Anri Rulkov

Kõue Liisu lood (dok) Tõnis Lepik

Rootsi Jõuluvana (dok) Mark Soosaar

18.00
Esteetilistel põhjustel (dok) Marko Raat

Tempo di valse (dok) Peeter Simm

Inimkaamera (lühim/f) Jaak Kilmi

Peaarhitektid (dok) Andres Sööt

Teisipäev 21.03.00
15.30
TPÜ filmitudengite tööd
Mari rahva pulmad (dok) Aleksei Aleksejev
Anekdoot (dok) Karol Ansip
AA ravi (dok) Raimo Jõerand
Antikehad (dok) Kristiina Davidjants
Siidist sall (dok) Tõnis Haavel
18.00 Armuke (lühim/f) Mart Kivastik
Inimene, kes oskab olla õnnelik (dok) Rein Raamat
Pimi jõe handid: uus põlvkond (dok) V.Taluste, A.Barkalaja
Tulekummardajad (dok) Heini Drui

Kolmapäev 22.03.00
15.30
TPÜ filmitudengite tööd
Pärand (dok) Veiko Taluste
Zoo (dok) Meeme Kerge
Aur (dok) Anri Rulkov
Amet - homo (dok) Iia Vanaisak
Teisel pool Himaalajat (dok) Siiri Timmermann
18.00 Elu lugu (dok) Peeter Brambat
Lurjus (mängu/f) Valentin Kuik

Neljapäev 23.03.00
15.30
TPÜ filmitudengite tööd
Mälestuspilte Riho Pätsist (dok) Marko Levo
Macbeth (dok) Arbo Tammiksaar
Lustisõit (dok) Indrek Volens
Verehapnik (dok) Andres Maimik
18.00 Maire Männik, 54. Rue de Montparnasse (dok) Rein Raamat
Puuparlament (dok) Kalle Mälberg
Sõltuvus (dok) Ants Vist
Lumeleopard (dok) Riho Västrik

Reede 24.03.00
15.30
Kollane maja (tantsu/f) Manfred Vainokivi, Marju Lepp
Ämblikulõng (lühim/f) Britt Urbla
Pavarotti Eestis (dok) Mark Soosaar
Saar (dok) Jaan Tätte
Loojangule vastu (dok) Ago Ruus
18.00 Tuul kõnnib seljataga (dok) Mart Taevere
Sellised kolm lugu: (mängu/f) Der Mond - Ervin Õunapuu; Tristan ja Izolde - Askolds Saulitis; Aida -Peeter Simm

Laupäev 25.03.00
15.30
Lotte, 1. ja 2.osa (joonis/f) Heiki Ernits, Janno Põldma
Viola (joonis/f) Priit Tender
Armastuse võimalikkusest (joonis/f) Janno Põldma
Varjupaik (dok) Ago Ruus
18.00 Eha fenomen (dok) Peep Puks
Kass kukub käppadele: (mängu/f) Tähesõit - Jaak Kilmi; Harjutusi Florianile - Peter Herzog; Pauli laululaegas - Rainer Sarnet

Pühapäev 26.03.00
15.30
Laurentsius (dok) Jaanus Nõgisto, Mariina Mälk
Tulla, et minna (dok) Mark Soosaar
Metskuninganna (dok) Heli Speek
Legend päikesest (dok) Aare Tilk
18.00 Aeg armastada (dok) Dorian Supin
Ristumine peateega (mängu/f) Arko Okk