The Sun kogus kokku laused, mida tuntud mehed oma laste kohta öelnud on.

Poliitik GORDON BROWN — Fraseri (3) ja Johni (6) isa
“Oma poegadele isaks olemine on maailma kõige olulisem töö.”

Näitleja BRAD PITT -  Maddox Chivani (8), Pax Thieni (6), Zahara Marley (5), Shiloh Nouveli (3) ning kaksikute Knox Leoni ja Vivienne Marcheline’i (1) isa

“Kuigi aeg-ajalt on täielik kaos, on meie majas palju rõõmu. Vaatan meie perekonda, ja näen poegi Vietnamist ja Kambodžast, tütart Etioopast ning Namiibiast — Shiloh sündis seal — ja nad on omavahel vennad ja õed. Me oleme alati öelnud, et jätkame senikaua, kuni näeme põhjust lõpetamiseks. Me ei ole seda põhjust veel leidnud.”

Näiteja JOHNNY DEPP — Lily-Rose Melody (11 kuud) ja John Christopher “Jack” Depp III (10) isa.

“Tunnen, nagu 36 aastat oleks mu silmi katnud udu, ja nüüd, teise lapse sündides, saan aru, et udu on haihtunud ja kõik on selgemast selgem. Parim ettevalmistus põngerjate kasvatamiseks on veeta aastaid purjus inimestega. Ka neil tuleb kõndida aidata, okset koristada, panna jääd katki kukutud kohtadele. Kontrollimatu raev, pisarad ja rõõm ühel ajal. Ja lõpuks on nad lihstalt ühed igavesti vahvad väikesed joodikud. Lapsed teevad mu õnnelikuks. Lihtsad rõõmud elus. Olgu need siis pojaga autode uurimine või tütrele absurdsete lugude välja mõtlemine.”

Näitleja TOM CRUISE — Isabella Jane’i (16), Connori (14) ja Suri (4) isa

“Minu väärtushinnangud laste osas ei muutu kunagi — armastus, vastutus ning huvi elu imede vastu. Vanemana on mu ülesandeks lapsi harida ja luua eeldus, et ühel päeval suudavad nad õigeid otsuseid vastu võtta. Lisaks on neil võimalus, mida mul kunagi polnud — maailma näha. Seega on neil ees suurepärane elu"

Näitleja MATT DAMON — Isabella (3) ja Gia (21 kuud) isa

“Lapsed aitavad mind karjääri juures. Nad toovad mu kiiresti maa peale, kui endast liiga hästi arvama hakkan. Lastega tekib rutiin, mis takistab sind vanade (vallalise) aegade juurde naasmist. Mina olen tõenäoliselt igavamaks muutunud. Lähen varem voodisse ja tõusen ka varem.”

Räppar SNOOP DOGG — Cordi (15), Cordelli (12) ja Cori (10) isa

“Isaks saades jäin paikseks, hakkasin vähem väljas käima ja hoidusin jamadest. Mu lapsed vajavad täiskohaga isa ning ükskõik, mida ma ei otsustaks, ei võta ma isadust kunagi enesestmõistetavalt. See on minu elus prioriteet number 1.”

Laulja JASON DONOVAN — Jemma (10) ja Zachi (9) isa

“Kunagi arvasin, et isaks saamine rikub kõik ära — nii sotsiaalse elu kui raha-asjad, kuid mu elu on rikkam, kui oleksin kunagi osanud arvata. Laste saamine aitas mul leida stiimuli narkootikumidest loobuda. See on muutnud mu elu igast otsast paremaks.”

Koomik BEN STILLER — Ella (7) ja Quinlini (4) isa

“Vanemana teed mida iganes, et lapsi naerma ajada. Ja see pole seotud mu tööga. See on seotud isaks olemisega.

Näitleja
JUDE LAW
— Raffery (13), Irise (9), Sophia (8 kuud) isa.

“Isaks olemine on ainus, mis loeb. Olen sellest kümne aastaga aru saanud. Varem magasin lõunani, kuid ei olegi väga hull ärgata kell 7, et oma tütrele süüa anda. Ta pani mind aru saama, et kui on miski, mis mehest mehe teeb, siis on see oma tahtmistele järele andmine.”

Näitleja BEN AFFLECK — Violeti (4) ja Seraphina (1) isa.

“Isaks olemine on suurepärane, see muutis mu elu. Kõik klišeed peavad paika. Mu tütred on minu elus kõige olulisemad."