"Oleme väga rõõmsad, et Kerli soovis oma panuse anda just meie singlile, üldjuhul ta ju eesti artistidele lugusid ei kirjuta," kommenteerisid Violina tüdrukud.

Kui eelmistes Violina raadiohittides on kaasa löönud Lenna Kuurmaa, Rolf Junior, Genka ja Kene Vernik, siis sel korral on mikrofon Birgit Õigemeele käes.
"Tunnistan ausalt, et kui mulle tehti ettepanek loos osaleda, suhtusin sellesse üsna kahtlevalt. Mul oli just välja tulnud duett Koit Toomega ja järjekordne ühistöö ei tundunud hetkel õige. Kui aga lugu kuulsin otsustasin siiski kaasa lüüa ja praegu tean kindlalt, et tegin ainuõige otsuse. Koostöö Violinaga oli väga meeldiv ning aitäh Kerlile, kes väga hea loo kirjutas," ütles Birgit Õigemeel.

"Kuuldes lugu esmakordselt, oli kohe selge, et nii heale loole peab olema ka väga hea esitaja ning super, et Birgit oli nõus oma hääle meile andma" lisab Violina kolmik.

Violinat ja Kerlit ühendab ka tihedalt tegutsemine välismaal. Kui Kerli karjäärist on juba palju räägitud, siis vähesed teavad, et Violina on andnud juba mitukümmend kontserti Eestist väljaspool, näiteks Hispaanias, Tais, Itaalias, Saksamaal, Norras, Soomes, Gibraltaril, Marokos jne.

Eesti fännid saavad Violinat toetada ka Euroopa parima tantsuloo edetabeli valimises, kus kandideerib nende kevadine singel. Hääletada saab SIIN.

Kuula lugu:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid