Kaupo Kikkase sõnul ilmuvad sellise tasemega väljaandes muidu ainult maailma tuntumate fotograafide tööd ning äramärkimine on eestlaste jaoks esmakordne ja üllatav. “Kui oma tegevusala tipp, National Geographic keskendub loodusfotodele, siis Nikon Pro Magazine’is konkureerivad omavahel kõik valdkonnad ja maailma top saja fotograafid,” ütles Kikkas.

Ajakirjas ilmusid Kaupo Kikkase “Sugar Town” fotonäituse jaoks tehtud pildid, mis olid viimati üleval Nokia kontserdimajas. Kunstniku kinnitusel sündisid fotod õnnestunud koostööna erinevate meigikunstnikega, kel olid modellide voolimisel vabad käed. “Moefotolike portreede viimistluski sai Eestis ainulaadne – alumiiniumi ja akrüüli töötlusena tulid pildid sädelevad ning glamuursed,” ütles Kikkas.

Fotograafi sõnul kaasnes avaldamisega arvestatav honorar, kuid tunnustus on pigem vundament rahvusvaheliseks läbilöögiks ja juba on tulnud agentidelt ka esimesed päringud. Enne Nikon Pro Magazine kaanele jõudmist saavutas Kikkas maailma suurima fotograafide organisatsiooni WPPI 2009. aasta fotovõistlusel grupifoto kategoorias nii esimese, teise kui ka kolmanda koha.

Kõik fotograafiat harrastavad Noorte hääle lugejad, saatke meile enda töid, sest "Sahtlist välja" on just see koht, kus enda üllitisi teistega jagada ja, kes teab, ehk ka professionaalse karjääri hüppelauaks!