Eesmärgiks oli pakkuda publikule täiesti uut ja originaalset mustkunsti, kus läbi shokeerivate ja verdtarretavate muskunstitrikkide toodi lavale õudusfilmilik meelelahutus. Ja publik nautis seda.

Kogu lavastus on seotud ühtseks tervikuks. Legendi järgi on Dr. Cubo viimased 12 aastat illegaalselt Indoneesias süütutelt inimestelt meeleelundeid ümber lõiganud. Professor Charlekas seevastu tegutses ebaseaduslikult Lõuna-Ameerikas, sooritades võikaid ajuoperatsioone. Kuna jalgealune läks ülalmainitud riikides pikapeale kuumaks, otsustasid kurikuulsad kirurgid tagasi Eestisse kolida ning Cabaret Rhizome’s oma operatsioonisaali taas avada.

“Räpane sessioon” koosneb väikestest etüüdidest, mis pajatavad Cubo ja Charleka veristest tegemistest välismaal. Võigas 1h 15 minutiline etendus sisaldab ohtralt shokeerivat mustkunsti. Kohapeal pannakse põlema vähemalt üks inimene, lastakse maha teine ja lõigatakse otsast arvestatav kogus jäsemeid. Seda kõike kauni muusika ja profesionaalse mustkunsti saatel.

Etendus sobib vaatamiseks alates 14. eluaastast.

Piletid hinnaga 10 EUR on müügil Piletilevi internetipoes ning müügipunktides. Vabade kohtade olemasolul on piletid hinnaga 11,5 EUR muugil ka enne etendust kohapeal. Kuna aga Cabaret Rhizome hubane keldrisaal mahutab kuni 35 pealtvaatajat, on kindlasti mõistlik piletid eelmüügist ära osta.

Räpast Sessiooni mängitakse avalikult viimaseid kordi 17. 18. 19. ja 20. märtsil algusega kell 19:00 Cabaret Rhizome's.