Jan Uuspõllu sõnul on sajas etendus ise juba teatris väga suur asi aga selline kokkusattumus, et sada ja täpselt aasta on ikka väga harukordne ja eriline.

“Selliseid kokkusattumisi tuleb ikka väga harva ette, ei mäletagi enda senise näitlejaelu jooksul, et midagi sellist oleks juhtunud. Muidugi on teater tervikuna maagiline ja imeline koht kuid sellised tähtsad asjad panevad silma ikka täitsa teistmoodi särama.
Me oleme väga tänulikud publikule, kes meie saale on täitnud ja täidavad edaspidi, ilma teieta ei oleks ka meid, poleks lihtsalt kellegile mängida,” ütles Uuspõld.

Monolavastus Isa on publiku ees olnud kohe terve aasta, mänginud on seda kordamööda Alo Kõrve ja Jan Uuspõld.
"Oleme Aloga kõrvuti Isa etendusi andnud nii tihedalt, kui Linnateatri ja Draamateatri mängukavad seda võimaldavad.
Võrreldes aastataguse või isegi pooleaastataguse ajaga on tükk teinud suuri arenguid mõlemil," tõdes Uuspõld.

"Lavastustega on ikka see lugu, et mängides nad kasvavad ja arenevad ning avanevad täiesti uued rakursid ja äratundmised, eriti tugevalt on seda tunda mononäidendite puhul.
Isa on saanud väga omaseks, on kasvanud ja arenenud samuti nagu laps, kellest näidendis juttu on."

Monoteatri juhi Karl Kermese sõnul on selline tähtpäev tore ja rõõmustav. "Tänaseks on Isa etendust käinud vaatamas ligikaudu 45 000 inimest, hea meel on tõdeda, et meie tegemisi järjest nii hästi vastu võetakse," rõõmustas Kermes.

"Ürgmehe puhul ei olnud haruldane, et nelja aasta jooksul käisid inimesed seda vaatamas kuni 6 korda, Isa esimese aasta puhul olen meie Facebooki lehel näinud juba inimesi, kellel teine või kolmas kord käsil."

Osta pileteid "Isa" etendustele SIIT.