KINO: Viru keskuse katuseterrassil saab kell 20:30 näha filmi "Mulholland Drive".

"Mulholland Drive" on pinget ja müstikat armastava meisterlavastaja David Lynchi meeliköitev neo-noir vaimus thriller, psühholoogiliseid väljakutseid esitav sürrealistlike pööretega film, mida armastavad ühtmoodi nii kriitikud kui kinopublik. Sündides kordumatu kinoklassik, mõjub sama värske ja hüpnotiseerivana igakordsel vaatamisel.

KONTSERT: Rock Cafes esineb kell 19:00 "The Wombats".

The Wombats on indie-rock bänd Liverpoolist, Suurbritanniast. Bändi kuuluvad Matthew Murphy (vokaal, kitarr, klahvpillid), Dan Haggis (trummid) ja Tord Øverland-Knudsen (bass).

TV: Kanal 2s saab kell 20:00 vaadata "Lotokolmapäeva," et näha, kas õnnemäng ka sulle veidike krabisevat taskusse juurde tõi.

HEA PAKKUMINE: Säästumarketist saab täna Splat hambapasta osta vaid ühe euro eest. Toode on lausa 41% võrra odavam - hea pakkumine!

SPORT: Täna kell 16:00 võitleb Eesti võrkpallimeeskond EMil veerandfinaalkoha eest, kohtudes tugeva Bulgaaria meeskonnaga. Loe lähemalt SIIT

ILM: Päev on pilves selgimistega ning vihmahoogudega. Sajupilvi on rohkem saartel ja Põhja-Eestis. Puhub edelatuul 10-15, puhanguti 20-22 m/s, rannikul ulatuvad puhangud 22-25, saartel kuni 27 m/s. Õhtul pöördub tuul saartel läände ja annab veidi järele. Sooja on 14..17°C. Loe ilmast lähemalt SIIT.

HOROSKOOP: Veevalajal on täna hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, külla minemiseks ja suhtlemiseks. Uuri lähemalt SIIT.Hea lugeja, kasuta julgelt kommentaariumit ja anna teada, kuhu sina täna lähed!